تبلیغات
تور دبی |دیدنی های دبی |هتل دبی| ویزای دبی| بلیط | قیمت - تور های سلامت دبی
لینکدونی تور دبی
ابتكاری از سوی دایره بهداشت  شهر دبی ارائه شده كه هدف آن تبدیل کردن دبی به یك قطب منطقه‌‌ای و جهانی برای توریسم درمانی و بهداشتی می‌باشد. همچنین این طرح باعث جلب سرمایه‌گذاری و فرصت‌های شغلی جدید خواهد شد. انتظار می‌رود این استراتژی كه در پی ایجاد یك هسته قوی از شبكه امكانات پیشرفته بهداشت و درمان، زیر ساخت‌های مدرن، گردآوری متخصصان حاضر در حوزه سلامت و كسب اعتبارنامه‌های معتبر بین‌‌المللی در این بخش توریستی است، تحرك جدیدی را به بخش 16 میلیارد درهمی توریسم سلامت دبی ببخشد.
برای اجرایی کردن این طرح و با هدف معرفی یك الگوی منحصر بفرد مشترك و پیشبرد بخش بهداشت و توریسم، دوایر مختلفی چون سازمان بهداشت، ادارات‌كل بازاریابی تجارت و توریسم، اقامت و امور اتباع خارجی، بخش پیشرو خصوصی و ارائه‌‌كنندگان خدمات توریستی دبی، هماهنگ و منسجم می‌شوند.
قاضی سعید المرشد مدیركل سازمان بهداشت دبی گفت: ما تحقیقات بازاریابی گسترده‌‌ای را برای طراحی این ابتكار به عمل آورده‌ایم و این اقدام در راستای طرح راهبردی دبی در سال 2015 است. این طرح شامل یك مجموعه از خدمات مربوط به مسائل بهداشت و درمان است كه توسط پزشكان متخصص ارائه می‌‌گردد. ما برای عملی‌شدن این طرح یك نقشه راه و برنامه كار تنظیم كرده‌ایم.
 دبی در سال 2011 بیش از 2/9 میلیون نفر توریست داشته كه درآمدهای ناشی از آن 16 میلیارد درهم بوده است. اینگونه برنامه‌ریزی شده كه تا سال 2015 سالانه افزایش تعداد توریست‌ها به این شهر 2/7 درصد رشد داشته باشد. پیش‌بینی می‌شود توریسم سلامت حدود 1/6 میلیارد درهم تا پایان سالجاری عایدات داشته باشد.  آمارها نشان می‌دهد كه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در زمینه مراقبت‌های بهداشتی به میزان 12 درصد (معادل 8 میلیارد درهم) درفاصله سالهای 2010 تا 2011 بوده است.از این به بعد باید شاهد برگزاری تور های دبی به منظور بدست آوردن سلامتی باشیم.
 طبقه بندی: تور دبی،
برچسب ها: تور های دبی، تور دبی، تور های سلامت، شهر دبی، تجارت و توریسم،
[ دوشنبه 7 مرداد 1392 ] [ 04:51 ب.ظ ] [ تفریحات تراول ]
درباره وبلاگ تور دبی

دبی تور دبی مسافرت به دبی ویزای دبی هتل دبی دیدنی های دبی گردش تفریح تور هوایی توریست گردشگر انواع تورهای دبی از تهران و سایر نقاط ایران مکانهای دیدنی تفریحی سیاحتی دبی دوبی تور دوبی
آمار وبلاگ تور دبی
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :